Bloomberg HT Logo
Kategori: Haber
Yayın Türü: SD
544 izlenme
Favorilerime Ekle
Sinema Modu
Hata Bildir
Kıbrıs Genç Tv a PARA Kıbrıs Ada Tv TELE 1 CNN Turk
 • Yorumlar
 • Kanal Hakkında
 • Paylaş
 • Sitene Ekle
 • Adınız Soyadınız
  E-Posta Adresiniz
  Yorumunuz

  Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

 • Bloomberg HT Logo
  Kanal Adı: Bloomberg HT
  Yayın Seçenekleri: SD
  Kategori: Haber
  Ülke: Türkiye
  İstatistik: 544 izlenme, 0 yorum
  Bloomberg HT canlı yayın, normal yayın üzerinden 27 Ocak 2010 tarihinden bu yana ekranlarda yer almaktadır. Kanalın genel yayın formatına bakıldığı zaman ekonomi ve finans üzerine oluğu ortaya çıkmaktadır. Kanal C Görsel Yayınlar Anonim Şirketi bünyesinde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Ciner Medya Grubu ise kanalın sahibi olarak bulunmaktadır. Kanal kurulduğu andan 2015 yılına kadar "Kazananlar Bloomberg HT izler." sloganını kullanarak yayıncılık hayatını sürdürmüş olmaktadır. 2015 yılından şu an halen daha "Bloomberg HT İzleyenler Kazanır." sloganını kullanarak bu alanda ön planda yer almaktadır.

  Kanal Türkiye'nin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde de karasal yayın üzerinden İngilizce olarak izleme imkanı bulunmaktadır. Kanalın genel merkezi ve yayınlarını yaptığı stüdyo İstanbul'un Beyoğlu semtinde yer almaktadır. Sıfırdan oluşumlu bir kanal olmamak ile birlikte eskiden Kanal 1 ismi ile yayın yapan kanalın frekansları üzerinden Bloomberg HT şu an yayın faaliyetlerini sürdürmektedir. Kanal logo olarak gri tonlamaları kullanmaktadır. Bloomberg yazısının yanında bulunan daire içinde altlı üstlü olarak yazılı olan H ve T harflerinden kanalın logosu oluşmaktadır. Bu logo kanalın sol alt köşesinde yer almaktadır.

  Kanalın genel müdürlük görevi Suavi Doğan tarafından yerine getirilmektedir. Daha sonra kanal içindeki bulunan görevler ise; ekonomi direktörü Kerem Alkin, araştırma müdürü Cüneyt Başaran, haber müdürlüğü Ali Çağatay, ekonomi müdürü olarak Özlem Dalga, operasyon müdürü ise Cem Coşkun ve program müdürü Gamze Cücenoğlu tarafından yerine getirilmektedir.

  Kanal Bilgileri
  Kanal Adı: Bloomberg HT
  Yayın Merkezi: İstanbul
  Kanal Türü: Haber
  Ünvanı: C Görsel Yayınlar A.Ş.
  İletişim Bilgileri

  Telefon: 90 212 313 6000
  Web: https://www.bloomberght.com/
  Adres: Abdülhakhamit Cad. No:25 Beyoğlu/Taksim
  Bloomberg HT izle, Bloomberg HT canlı yayın, Bloomberg HT canlı izle, Bloomberg HT hd izle, Bloomberg HT kesintisiz izle
 • Yayın Türü:
  Çerçeve Genişliği:
  Çerçeve Yüksekliği:
  Bu kanalı sitene ekleyebilmek için aşağıda ki kodu kopyala.
Hata Bildir
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Yaşadığınız sorunu kısaca yazınız
Kanal Bloomberg HT