Ufuk Özkan’dan Kalk Gidelim Eve dizisi için şok eden eleştiri!

Ufuk Özkan’dan Kalk Gidelim Eve dizisi için şok eden eleştiri!

Yayınlamaya başladığı günden itibaren geniş bir izleyici kitlesine ulaşan kalk gidelim dizisinin korona virüs sebebiyle Kalk Gidelim Eve isimli yeni versiyonu yapıldı. Bu versiyonda oyuncular kendi sahnelerini telefonla kendileri çekiyor.

Karantina döneminde TRT1'n evden dizi çekme modeli olarak ortaya çıkan Kalk Gidelim Eve, hem oyunculara hem de izleyicilere yeni bir deneyim yaşattı. Kalk gidelim dizisinin Seyfettin'i olarak 3 sezondur ekranlara görülen Ufuk Özkan, yeni versiyon hakkında duyanları şok edecek eleştride bulundu.

TRT1'de yayınlanan İyi Fikir adlı programa konuk olan Özkan, "Hayat durunca biz de durduk ve bunun sonucunda Kalk Gidelim Eve doğdu. 6 Bölüm ve bu şekilde çektik ama biraz tuhaf, deli işi oldu. İnsan elinde telefonla kendi kendine konuşuyor" diye konuştu.

Ünlü oyuncu ayrıca dizilerde kendi kendine konuşulan sahnelerin kendisine delice geldiğini söyledi ve aynı durumu kendinin de yaşadığını belirtti. "Büyük konuşmamam gerekiyormuş, benim de başıma geldi. Bir yandan telefon ile görüntülü olarak konuşuyorsunuz, dizideki eşinizle, arkadaşınızla. Telefonu kapatıyorsunuz ve kendi kendinize konuşmaya devam ediyorsunuz" dedi.

Oyuncu Muğla'da bir grubun kaldığını ve çekimlere oradan devam ettiğini ve Mart ayının 15'inden sonra TRT'nin verdiği karar ile çekimlere ara verildiğini belirtti. Aslında fazla söze gerek yok ünlü oyuncunun açıklamalarını videodan izleyebilirsiniz.

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.