Survivor Dünya Rekoru Kıracak!

Survivor Dünya Rekoru Kıracak!

Acunn Medya'nın yaptığı ve Tv8'de yayınlanan Survivor programı 2020'de Acun Ilıcalının gönüllüler takımı ile birlikte yaptığı instagram canlı yayını 1 milyon kişi tarafından izlenmişti. Acun Ilıcalı bunu Türkiye rekoru olduğunu açıkladı ve 2 milyon izleyeni olan canlı yayın rekorunu kırmak için yapacakları canlı yayını da açıkladı.

Survivor'da hedef dünya rekorunu kırmak! Acun Ilıcalı: Ünlüler ve gönüllüler Instagram canlı gösterim yapacak!

Survivor konsey toplantısında Acun Ilıcalı, Instagram canlı gösterim rekorunu kırmak istediğini söyledi. Acun Ilıcalı, konseyde ünlüler ekibi ile gönüllüler takımıyşa birlikte ortak bir Instagram canlı gösterimı yapacaklarını duyurdu.

"INSTAGRAM'DA DÜNYA REKORU KIRMAK İSTİYORUZ"

Geçtiğimiz hafta gönüllüler takımı ile yapmış oldukları Instagram canlı gösterimın anlık 1 milyon birey tarafından izlendiğinin alatını çizen Ilıcalı, bunun Türkiye rekoru olduğunu söydi ve "Dünya rekoru ise 2 milyon kişiymiş ve Amerikalı bir rapçiye aitmiş. Biz iki takımla birlikte Instagram canlı yayını yaparak 2 milyon rekorunu kırmayı hedefliyoruz. Rekoru kırabilir miyiz bilmiyorum fakat burada artık top sizde" dedi.

Survivor'da Acun Ilıcalı ile ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacılarının yapacağı Instagram canlı yayının tarihi ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.