Show Tv'nin Yeni Sezonda Ekranlara Gelecek 'ARIZA' Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!

Show Tv'nin Yeni Sezonda Ekranlara Gelecek 'ARIZA' Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!

O3 Medya'nın yapımını üstlendiği ve baş rllerini Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan'ın canlandırdığı, Recai Karagöz'ün yönetmen koltuğunda oturduğu ve Senaryosunu Ozan Aksungur'un kalema aldığı "Arıza" dizisi ilk bölümüyle yeni sezonda Show Tv ekranlarında!

Arıza dizisi konusu

Kendi halinde bir hayatı ve mer bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi olan Halide'nin karşılaşması her ikisinin hayatını değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor. 

Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Arıza Oyuncu Kadrosu

O3 Medya'nın yapımını üstlendiği ve baş rllerini Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan'ın canlandırdığı dizide, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Duygu Akdeniz, Sıla Gözüm, Gökay Müftüoğlu, Burak Demir ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi  ünlü ve sevilen oyuncular yer alıyor. “Arıza” nefes kesen hikayesi, sürükleyici temposu ve güçlü isimleri ile yeni sezonda Show TV'de!

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.