"Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi"nden Teaser Yayınlandı!

Birçok kişi için Türk televizyonlarının ortaya çıkardığı en başarılı yapımlardan olan Behzat Ç.'nin yakaladığı bu büyük başarının ardındaki en önemli faktörlerden birisi de orijinal ve derinliğe sahip olan karakterler. Nejat İşler'in hayat verdiği Ercüment Çözer karakteri de bunlardan biriydi. Ercüment Çözer karakteri, psikopat bir iş adamı ve Behzat Ç.'nin düşmanlarından biriydi. Ancak kötü karakter olmasına rağmen dizinin izleyicileri tarafından sevilmiş,  dizinin vazgeçilmezlerinden biri olmuştu. Şimdiyse efsane karakter, “Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi” ismiyle kendi dizisine sahip oluyor!

Behzat Ç.’nin Efsane Karakteri Kendi Dizisiyle Ekranlara Gelecek!

 

Ercüment Çözer, toplumdaki yazlaşmayı çözmek için kendi yöntemlerini geliştiren, güçlü ancak bozuk bir adalet anlayışı olan bir karakter. Kendisi aynı zamanda saygı konusunda da takıntılı ve kendisine saygı göstermeyeni asla cezalandırmadan bırakmıyor. BluTV'de ekranlara gelecek olan Saygı - Bir Ercüment Çözer Dizisi ismindeki "saygı" da buradan gelmekte. Türk televizyonlarında alışılmamış bir kurgu ve hikayesiyle dizi severlerin ilgisini üzerinde toplamayı başarabilen dizi Ercüment Çözer ile, kendisiyle benzer dünya görüşlerine ve amaçlara sahip olan Helen ve Savaş adındaki gençlerin öyküsünü ekranlara getirecek. Dizinin henüz kesin bir yayın tarihi olmamasına rağmen ilk teaser tanıtımı yayınlandı.

Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi Kadrosu

Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi, oldukça güçlü bir kadroya sahip. Dizinin başrolünde Ercüment Çözer karakteriyle Nejat İşler yer alıyor. Onun dışında Rojda Demirer, Boran Kuzum, Tansu Biçer, Eren Demirbaş, Miray Daner, Erkan Can ve Itır Esen de dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler. Inter Media tarafından hazırlanan dizinin senaryosunu Behzat Ç. senaryosunda da çalışmış olan Ercan Mehmet Erdem üstlenmekte. Dizinin yönetmenlik koltuğunda oturan isim ise Atiye, Hokkabaz, A.R.O.G. ve Hadi İnşallah gibi yapımlarda da çalışmış olan Ali Taner Baltacı.