Öğretmen Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Öğretmen Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Koronavirüs sebebiyle çekimlerine bir süre ara verilen Öğretmen Dizisi ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz sezon da FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve yayınlandığı günden itibaren büyük beğeni toplayan Öğretmen dizisi, yakaladığı başarıya rağmen sadece 4 bölüm ekranlara gelmiş ve koronavirüs vakalarının görülmeye başlamasıyla birlikte çekimlerine ara vermek zorunda kalmıştı.

Erken sezon finali yapan Öğretmen dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı ise merak konusuydu. Uzun bir aradan sonra dizinin YouTube kanalında yayınlanan bir video dizinin sevenlerine bekledikleri müjdeyi verdi. Peki Öğretmen dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak?

Sete Çıkıldı, Çekimler Başladı!

İlker Kaleli ve Ceren Moray’ın başarılı performanslarıyla izleyicileri etkileyen Öğretmen dizisi, geçtiğimiz sezonun en başarılı yapımlarından biriydi. Dizi yayınlanan ilk 4 bölümü ile reyting listelerinde FOX TV’yi üst sıralara çıkarmıştı. Mart ayında ise sevilen dizi koronavirüs engeline takıldı. Şimdiyse salgının kontrol altına alınmaya başlamasıyla dizi çekimlerinin yavaş yavaş eski temposuna dönüyor. Öğretmen dizisi de geçtiğimiz günlerde yeniden setlere döndü. Şimdiyse oyuncuların setteki görüntülerinin yer aldığı bir video yayınlandı.

Koronavirüs salgınının dizi sektöründeki darbesi, yapımcılara stok bölümlerin ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Bu sebeple birçok yapımcı, çekimlere erken başlayarak hazır çekilmiş bölüm biriktirmeyi planlıyor ve Böylelikle salgının 2. dalgasına karşı elde yayınlanacak materyal olması planlanıyor. Öğretmen dizisinin de benzer bir strateji izleyeceğini söylemek mümkün.

 Öğretmen Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman?

 Öğretmen dizisi yeni sezonunun ne zaman ekranlara döneceği hakkında net bir açıklama yapılmış değil ancak sevilen dizinin diğer birçok dizi gibi Eylül ayı içerisinde yeni sezondan bölümleriyle FOX TV ekranlarında olacağını tahmin etmek mümkün. Kesin tarih bellik olduğunda ise sizlere web sitemiz üzerinden bildireceğiz.

 

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.