Müge Anlı ile Tatlı Sert tekrar yayınlarıyla ATV'de!

Müge Anlı ile Tatlı Sert tekrar yayınlarıyla ATV'de!

Ekranlarda yayınlanna birçok yapım ile benzer biçimde, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı da Korona virüs tehtidi sebebiyle ekranlara ara vermek zorunda kaldı. Ülkemizde de yayhınlık gösteren hastalık, salgını nedeniyle Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bir süre seyircisiz çekimlerini gerçekleştirmişti. Ayrıca programın yorumcuları Avukat Rahmi Öztürk ile Psikiyatrist Arif Verimli de 65 yaş üstü kişilere sokağa çıkma yasağı olduğundan programa katılamamıştı.

Son olarak 3 Nisan Cuma günü ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümleri yerine 2020 sezonunun en çok mevzuşulan bölümleri yayınlanıyor. Müge Anlı yeni bölümleri için ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Korona virüs döneminde Müge Anlı ile Tatlı Sert' in daha önceden yayınlanmış olan programları, korona virüs döneminde, kendi saatinde tekrar yayınlanacak.

Müge Anlı'dan Açıklama

Müge Anlı programa ara verdiğini şöyle açıkladı; “Ekranda kalmak ve sizlerle birlikte olmak isterim ancak, hastalık nedeniyle belirli kısıtlamalar artıkça çok istememize karşın canlı olarak ekranda bulunamayabiliriz. Bunun yerine tekrar yayına başlayana kadar, eski bölümlerden kolaylaj yayınlayacağız.”

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.