Mucize Doktor Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Mucize Doktor Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

2019-2020 sezonunda büyük başarı elde eden ve Fox Tv' ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinin çekimlerine 28. bölümün ardından korona virüs nedeniyle ara verilmişti. Normale dönme süreciyle birlikte ekranlara yeniden dönme hazırlığı yapan dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor.

Koronavirüs sebebiyle 2 aydır çekimlerine ara verilmiş olan dizinin yeni çekimlerine Ağustos ayında başlaması bekleniyor. 

Özge Özder ile Merve Dizdar'ın youtube buluşmasında diziyle ilgili önemli bir ayrıntı ortaya çıktı.  Özge Özder, “Sen İzmir’densin gene. Bizim dizinin kızları, Sinem’i Hazal’ı İzmirliler basmış şu demek oluyor ki” diye konuştu. Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Merve Dizdar ve Özge Özder dizinin önemli kadın oyuncularından ve hepsinin de doğum yeri İzmir. İzmirli olduğunu belirten Merve Dizdar, 17 yaşlarında sınava girdiğini ve çok ufak olduğu için seneye tekrar gelmesini söylediler.

Maddi olarak fırsatının yeterli olmadığını anlatan oyuncu, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde oyunculuk eğitiminin başladığı yıl şansını orada değerlendirdi. Çanakkale’den mezun bulunduğunu anlatan Merve Dizdar, anne ve babasının kendisine çok destekte bulunduğunu anlattı.

Kadir özgü Üniversitesi’nde yüksek lisans meydana getiren Merve Çağıran, Begüm Birgören ile birlikte okulda yer aldıklarını açıkladı.

Merve Dizdar, Mucize doktor dizisinin yanı sıra Alice müzikalinde de yer aldı. 2 sezon süresince projede bulunan oyuncu, sahnelerin telrar açılmasını ve seyircilerle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor.

Youtube üzerinden gerçekleşen sohbeti videodan seyredebilirsiniz.

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.