Menajerimi Ara Dizisi Star Tv'de Başlıyor!

Menajerimi Ara Dizisi Star Tv'de Başlıyor!

Yeni sezonda ekranlara gelecek olan Menajerimi Ara dizisi oyuncuları ve konusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Her hafta farklı bir ünlünün konuk olacağı dizinin ilk bölüm konuğu Tuba Büyüküstün olacak. Salı akşamları ekrana gelecek olan dizi oyununcuları arasında Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu gibi isimler yer alıyor. İşte Menajerimi Ara oyuncuları ve konusu ile ilgili bilgiler…

Menajerimi Ara oyuncu kadrosu ile dikkat çekerken Barış Falay Kıraç’a, Canan Ergürder Feris’e, Fatih Artman Çınar’a, Ahsen Eroğlu Dicle’ye, Deniz Can Aktaş Barış’a hayat veriyor. Usta oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu ise Peride karakterini canlandırıyor.

HER HAFTA FARKLI BİR OYUNCU KONUK OLACAK

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin başrolü paylaştığı ‘Menajerimi Ara’ dizisi, her bölüm konuk olacak ünlü isimlerle izleyenleri bambaşka bir dünyaya götürecek. Konuk oyuncular kendi kimlikleriyle dizide olacak. Konuk olacak oyuncular arasında ise

Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy, Ercan Kesal, Alican Yücesoy, Derya Baykal, Melisa Şenolsun, Edis ve Nebahat Çehre ile Nükhet Duru yer alıyor.

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ KONUSU

Ali Bilgin'in yönetmenliğinde çekimlerine başlanan dizi, oyuncu ve menajerlerin sinema sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşlarını, umutlarını ve hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak.

Dizide; İstanbul'a sinema oyuncusu olmak için gelen Dicle'nin spot ışıkların altında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, paranın, umutların ve büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer aldığı, oyuncuların ve menajerlerin dünyasını izleyeceğiz. Dizinin senaryosunu ise Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor.

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.