MasterChef Serhat Kim? Kaç Yaşında ve Nereli?

MasterChef Serhat Kim? Kaç  Yaşında ve Nereli?

MasterChef TV8 ekranlarında bu yıl 3. Sezonu yayınlanan yarışma programıdır. Yarışmanın bu sene ki yarışmacılarından Serhat Doğramacı kimdir? Kaç yaşında ve ne iş yapar? Bu yazımızda bunları cevaplandıralım.

MasterChef Serhat olarak bahsedeceğimiz Serhat Doğramacı 10 yıldır restoranlarda aşçılık yapıyor ve geçtiğimiz sezon Alican ve Batuhan'ı desteklediğini söylüyor.

MasterChef Türkiye yarışmacıları yarışmanın izleyenleri tarafından merak ediliyor. Bu yarışmacılardan birisi olan Serhat da gerek yemeklerdeki başarısı ve iddialı bir yarışmacı olmasıyla dikkat çekiyor. 23 yaşında olan Serhat, "Ben gibi birisi varsa benim rakibimdir." sözleriyle iddialı bir yarışmacı olduğunu belirtiyor.

MASTERCHEF SERHAT KİMDİR?

MasterChef Türkiye 2020'nin genç yarışmacı adaylarından Serhat Doğramacı, 23 yaşında ve çocukluğundan beri bu mesleğin içinde olduğunu belirtiyor. MasterChef 2019 sezonu birincisi Cemre Uyanık'ı tanıdığını söyleyen genç yarışmacı, ABD Utah'ta birlikte çalıştıklarını ancak onun çalışma şeklini beğenmediğini ve yine geçen sene yarışmacılarından Alican ve Batuhan'ı desteklediğini belirtti.

MasterChef 2020'nin birincisi olacağım diyerek iddiasını ortaya koyan Serhat, jüri üyelerinin karşısına tavada mühürlenmiş levrek, ızgara pancar ve krema sosu ile çıktı. Üç Jüri üyesinden de geçer not alan yarışmacı, düelloya kalmaya da hak kazandı.
 
Yarışmacı ayrıca MasterChef'in ilk sezon birincisi olan Uğur Kardaş'a benzetiliyor.

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.