Benden Ne Olur'un Masal'ı (Selin Şekerci) kimdir?

Benden Ne Olur'un Masal'ı (Selin Şekerci) kimdir?

Benden Ne Olur? filminde bir önemli isim daha dahil oldu. Güzel oyuncu Selin Şekerci filmde Masal isminde bir karakteri canlandıracak. Peki Selin Şekerci Kimdir?

Hazal Kaya ve Onur Tuna'nın başrollerini paylaştığı Benden Ne Olur adlı yapım Selin Şekerci'ye de merhaab dedi. Filmde Masal karakteri Selin Şekerci tarafından canlandırılacak. Benden Ne Olur filmi 184 sayfalık br romandan uyarlanacak. Masal karakteriyle ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Selin Şekerci'nin elbette tek oynadığı film bu değil. Daha önce pek çok önemli ismin de rol alacağı kesinleşem Benden Ne Olur? isimli sinema filmininin oyuncu kadrosuna dahil olan başarılı oyuncuyu ikinci kez beyaz perdede göreceğiz.

Selin Şekerci, 1 Haziran 1989 tarihinde Arap kökenli bir baba ile Azeri kökenli bir annenin kızı olarak Karşıyaka'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı ve İzmir Devlet Tiyatrosu'nda yer aldı. Daha sonra kariyerine İstanbul'da devam ederken Turkcell, Tariş Zeytinyağı ve Panda Dondurma gibi markaların reklam filmlerinde rol aldı.

2007 yılında Kanal D'de ekrana gelen Kavak Yelleri dizisinde ise Feyza karakterine can verdi ve başrol olarak oynadığı Özgür karakteriyle yer aldığı Show TV'den ekrana gelen Melekler Korusun oldu. 

2011 yılında TRT 1'de yayınlanan efsane dizi Leyla ile Mecnun'a konuk oyuncu olarak katışdı. Aynı yıl kısa sürede ekranlara veda eden İzmir Çetesi isimli dizide de rol alırken yine aynı yıl vizyona giren  Ay Büyürken Uyumam isimli sinema filmiyle beyaz perdeye adım attı. 

2014 yılına gelindiğinde Star TV'de ekranlara gelen ve ardından TV8'de yayınlanmaya devam eden Kaçak Gelinler dizisinde Şebnem Gürsoy karakterine hayat verdi. 2015 yılında ise Acı Aşk dizisiyle ekranlarda boy gösterdi. 

2017 yılında yine FOX TV'de ekranlara gelen Çoban Yıldızım dizisinde Zühre karakterini canlandırdı ve 2018 yılında Sevgili Komşum dizisinde rol almasının hemen ardından yine aynı yıl TV8'de elranlara gelen Kızım dizisinde rol aldı. Başarılı oyuncu bu yıl da Benden Ne Olur filminde Masal karakterine can verecek.