Aşk Masalı filmi konusu ve oyuncu kadrosu nedir?

Aşk Masalı filmi konusu ve oyuncu kadrosu nedir?

Bu akşam ekranlara gelecek olan Aşk Masalı filmini izleyecek olanlar filmin konu ve oyuncu kadrosunu merakak ediyor. Filmde yıllardır patronun oğlu Akın'a aşık olan Masal hayalperest ve bir o kadar da sakar bir kadındır. Ancak Akın'ın Masal'dan haberi bile yoktur. Hatta şirketin en güzel kadınlarından biri olan Cansın ile çıkmaktadır ve Masal bu olayın üzerine harekete geçmeye karar verir. Uzun süren uğraşların ardından Akın'ın dikkatini çeker. Aşk Masalı filmi konu ve oyuncu kadrosu...

AŞK MASALI FİLMİ KONUSU

Masal, patronun çapkın ve yakışıklı oğlu Akın'a yıllardır platonik aşık, hayalperest bir kızdır... Ancak Akın Masal'ın farkında bile değildir ve üstelik şirketin en havalı kadını Cansın ile çıkmaya başlamıştır.

Bu kadından nefret eden Masal bu duruma daha fazla dayanamayarak bir şeyler yapmaya kararverir. Tesadüfen tanıştığı bir kadın sayesinde REM-KAD (Remziye'nin Kadınları) adlı bir derneğe üye olur. Bu dernek aşk acısı çeken kadınlara yardım etmek için Remziye Hanım tarafından kurulmuş, farklı yaşlarda ve karakterlerdeki kadınların yürüttüğü bir dernektir.

Masal, bu dernek sayesinde hayatını tamamen değiştirmek zorunda kalır. Bunun sebebi derneğin belirlediği kurallara ve programlara uymak zorunda olmasıdır. Bu süreçte Masal'a partner olarak Kerem verilir veMasal'ın tüm sakarlıklarına rağmen büyük bir sabırla onun her anında yanında olan Kerem programı başarı ile bitirmesini sağlar. Masal, sürecin sonunda Akın'ın dikkatini çekmeyi başarır ve güçlü rakibi Cansın'ı alt eder ancak bilmediği bir şey vardır; Akın hayalindeki gibi bir adam mıdır? Kalbindeki aşkın sahibi gerçekten de Akın'mıdır?

Masal, bu soruların cevaplarını ararken biz de onunla beraber son derece keyifli ve sıra dışı bir yolculuğa çıkmış olacağız.

(Ve aklınızla dalga geçen böyle filmlere pirim vermiş olacaksınız.)

AŞK MASALI OYUNCU KADROSU

Aşk Masalı filmi oyuncuları arasında Algı Eke, Emre Kızılırmak, Recep Güneysu, Şennur Nogaylar, Ayşen Sezerel ve Hasal Şanel bulunuyor.